Ring 18 k guld imitation opaltriplett

513776

RING, 18 k guld, imiterad opaltriplett, Christian Fredriksson Guldsmed, Stockholm 1994, ringstorlek ca 19 mm, totalvikt ca 10,8 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 9

Budhistorik (11 bud)
3748742
3761102
1 900
3748742
1 800
3760765
1 700
3748742
1 600

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.