Collier lapis lazulikulor

513775

COLLIER, lapis lazulikulor ca 6,2 mm, lås, förgyllt satinerat silver, längd ca 48 cm, RING, 14 k guld, lapis lazuli, pärlemor samt diamanter totalt ca 0,04 ct, ringstorlek 16,7 mm, ringens vikt ca 2,8 g

Bruksslitage, pärlemor med slitage

Guld/Smycken

Monter 9

Collier lapis lazulikulor

Budhistorik (9 bud)
3759748
3759334
3759038
3757842
950
3752987
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.