Kryddset

513772

KRYDDSET, 13 dlr, 1900-talets första hälft, flintgods, höjd ca 12-21 cm

Mindre nagg, smärre glasyr släpp

Keramik/Porslin

Kryddset

Budhistorik (28 bud)
3760351
3760359
3760351
1 900
3760358
1 800
3760351
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.