Brosch 18 k guld med seedpärlor

513770

HERIBERT ENGELBERT, brosch, 18 k guld, i form av ett löv, dekor med seedpärlor, stämplad Stigbert, Stockholm 1966, längd ca 5,2 cm, totalvikt ca 5,3 g

Smärre slitage

Guld/Smycken, Broscher

Monter 9

Budhistorik (10 bud)
3761013
2 800
3761010
2 600
3761007
2 400
3761005
3753353

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.