Victor Vasarely Optisk komposition

513766

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Ur Louisiana mappen 1985, signerad och numrerad Vasarely 56/275, färgserigrafi, bildmått ca 66x66 cm, rammått ca 88x86 cm; Edition Galerie Börjeson, Malmö

Fack 35

Budhistorik (15 bud)
3761154
4 200
3761152
3760752
3 800
3760356
3 200
3757317
2 600

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.