Victor Vasarely

513761

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Ur Louisiana mappen 1985, signerad och numrerad Vasarely 56/275, färgserigrafi, bildmått ca 66x66 cm, rammått ca 88x86 cm; Edition Galerie Börjeson, Malmö

Rum 16

Victor Vasarely

Budhistorik (37 bud)
3761325
7 600
3761322
7 400
3761321
7 200
3761313
7 000
3761312
6 800

Slutpris SEK:
7 600
743 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.