Victor Vasarely Optisk komposition

513759

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Ur Louisiana mappen 1985, signerad och numrerad Vasarely 56/275, färgserigrafi, bildmått ca 66x66 cm, rammått ca 88x86 cm; Edition Galerie Börjeson, Malmö

Fack 36

Budhistorik (13 bud)
3760476
4 600
3760515
4 400
3760476
4 200
3748402
3747983

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.