Asplund "Snö" byrå

513757

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i "Dark Sand", höjd ca 110, 90x43 cm

Topp med märke från skruvar, smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 4

Asplund

Budhistorik (33 bud)
3760128
8 400
3760259
8 200
3760128
8 000
3760258
7 800
3760128
7 600

Slutpris SEK:
8 400
764 EUR, 882 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.