Victor Vasarely Optisk komposition

513756

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Ur Louisiana mappen 1985, signerad och numrerad Vasarely 56/275, färgserigrafi, bildmått ca 70x65 cm, rammått ca 93x85 cm; Edition Galerie Börjeson, Malmö

Fack 35

Budhistorik (13 bud)
3760416
3760413
3 800
3760411
3 600
3760408
3 400
3760352
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.