Ramar barock respektive gustaviansk

513755

RAMAR, 2 st, 1700-tal, barock respektive gustaviansk, träskuren och svärtad dekor innermått 20,5x14,5, resp träskuren och förgylld dekor, innermått 28x22,5 cm

Slitage, skador

Diverse, Konst

Fack 32

Budhistorik (16 bud)
3760039
1 700
3760035
1 600
3760027
3760034
3760027
1 400

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.