Björn von Rosen akvarell

513754

BJÖRN VON ROSEN (1905-1989): Rovfågel, akvarell, signerad BvR, 26x32 cm

Björn von Rosen akvarell

Budhistorik (3 bud)

3759499
3757013
3746113

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.