Ram barock

513753

RAM, 1700-tal, barock, träskuren dekor, förgylld och patinerad, innermått 38,5x31,5, rammått ca 51x44 cm

Senare förgylld innerram

Diverse, Konst

Fack 7

Ram barock

Budhistorik (29 bud)
3760343
3 400
3760342
3 200
3760339
3760328
2 800
3760016
2 600

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.