Victor Vasarely Optisk komposition

513752

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Ur Louisiana mappen 1985, signerad och numrerad Vasarely 56/275, färgserigrafi, bildmått ca 66x66 cm, rammått ca 87x87 cm; Edition Galerie Börjeson, Malmö

Budhistorik (20 bud)
3761357
6 400
3761353
6 200
3761346
6 000
3761343
5 800
3761337
5 600

Slutpris SEK:
6 400
582 EUR, 672 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.