Ram 1700-tal fransk rokoko

513749

RAM, 1700-tal, fransk rokoko, skuren ek med skulpterad pastelage, förgylld, spännramsmått 34x40,5, rammått 46x52 cm

Diverse, Konst

Tavelvagn 1

Ram 1700-tal fransk rokoko

Budhistorik (38 bud)
3761245
6 000
3761256
5 800
3761245
5 600
3761248
5 400
3761245
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.