Ulf Lundell blandteknik

513744

ULF LUNDELL (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell -99, blandteknik, ca 62,5x47,5 cm

Rum 14

Ulf Lundell blandteknik

Budhistorik (9 bud)
3770921
3770910
3770780
1 300
3769873
3766580
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.