Draperingsstång empire

513743

DRAPERINGSSTÅNG, 1800-talets början, empire, träskuren, förgylld, längd ca 190 cm

Renoverad och kompletterad

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 3

Draperingsstång empire

Budhistorik (8 bud)
3760836
3753778
2 800
3752358
2 600
3748807
1 700
3747128
1 600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.