Sven Hansson oljemålning

513742

SVEN HANSSON (1927-2014): "Art concrete", signerad och daterad a tergo Sven Hansson 2000, olja på duk, ca 74x61 cm

Rum 1

Sven Hansson oljemålning

Budhistorik (42 bud)
3768736
13 500
3768732
13 000
3768722
12 500
3768717
12 000
3768721
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.