Spegel sengustavianskt stockholmsarbete

513739

SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete, Jonas Frisks art, träskuren dekor och pastellage, förgylld och bronserad, svartpatinerad dekor, omfolierat fasettslipat originalglas, höjd 158x102 cm

Dekorlagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Budhistorik (8 bud)
3761084
7 000
3754371
6 800
3753777
6 400
3752356
5 400
3748809
5 200

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.