Ljusstakar tenn

513734

LJUSSTAKAR, tenn, 1800-tal, klassicerande stil, höjd ca 21,5 cm

Visst slitage, en manschett skev

Metall

Monter 2

Ljusstakar tenn

Budhistorik (7 bud)
3757268
550
3752775
500
3757264
500
3752775
450
3757262

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.