Benno Arzt akrylmålning

513732

BENNO ARZT (född 1941): Apache, akryl på duk, signerad Benno Arzt, daterad a atergo 2013, 120x99 cm

Ej inramad.

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (7 bud)
3761172
2 400
3760933
3760933
3760816
1 300
3760814

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.