Hans Körnig

513724

HANS KÖRNIG (Tyskland, 1905-1989): "Einladung zur Kunstausstellung Gemälde - Grafik", 1954, signerad, etsning och akvatint, ca 14x17,5 cm

Oramad, i passepartout

Hans Körnig

Budhistorik

2018-01-17 kl 11:05
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.