Jean Dreyfus-Stern olja

513721

JEAN DREYFUS-STERN (Frankrike, 1890-1980), "Ā Pinson", signerad Dreyfus-Stern 1926, olja på duk, ca 52x51,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jean Dreyfus-Stern olja

Budhistorik (8 bud)
3761981
650
3757623
600
3755377
550
3753691
500
3753499
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.