Nisse Zetterberg oljemålning

513712

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Marsdagsljus", motiv av landskap med åker, signerad med monogram, olja på pannå, 32x42 cm

Nisse Zetterberg oljemålning
Budhistorik (1 bud)

3763647
2018-01-19 02:48:29

2018-01-20 kl 17:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.