Max Walter Svanberg oljemålning

513711

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad Max Walters, daterad 1-18 juni 1941, olja på duk, 55x70 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (11 bud)
3767639
10 500
3767292
10 000
3767291
9 000
3765389
7 000
3763742
6 000

Slutpris SEK:
10 500
954 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.