Stolar samtida

513709

STOLAR, 8 st, samtida, stoppade sitsar och ryggar, svängda ben, sitthöjd 50, höjd 103 cm

4 stolar saknar kantband, brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar samtida

Budhistorik (8 bud)
3759576
3 200
3760793
3 200
3759576
3760790
2 800
3759576
2 600

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.