Charles Ventrillon-Horber oljemålning

513704

CHARLES VENTRILLON-HORBER (Frankrike/Venezuela, 1889-1977): Landskapsmotiv med ko, signerad Ch. Ventrillon-Horber, olja på pannå, ca 33x42 cm

Viss ytsmuts

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik

2018-01-20 kl 13:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.