Kurt Carendi oljemålning

513703

KURT CARENDI (1905-1971): Barn i soffa, signerad Carendi, olja påduk, 32x40 cm

Kurt Carendi oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3761221
3753813

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.