Erland Brand akvarell

513701

BRAND ERLAND (född 1922): Motiv med fågel och blixt, signerad E Brand, akvarell, 47x34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Erland Brand akvarell
Budhistorik (9 bud)
3765516
600
3765362
550
3755877
500
3765361
500
3755877
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.