Sten Ekendahl oljemålning

513697

STEN EKENDAHL (1897-1968)): Solbadare, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 67x93 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Sten Ekendahl oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3759935
3759970
1 400
3759935
1 300
3759925
3758140

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.