Charles Roka oljemålning

513696

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Spansk kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 82x65 cm

Konst, Äldre måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3774540
5 200
3774476
4 400
3767988
4 200
3767987
3761869
3 600

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.