Charles Roka oljemålning

513685

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3757152
3 600
3744689
3 400
3744489
3 200
3744419
3744379

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.