Giuseppe Renda bronskulptur

513684

GIUSEPPE RENDA (1859/62-1939): Kvinnobyst, 1900-talets början, signerad G Renda and inscribed with F.B.Napoli, brunpatinerad brons, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer

Monter 19

Giuseppe Renda bronskulptur

Budhistorik (1 bud)

3744376
2018-01-09 08:07:19
3 200

2018-01-16 kl 20:54
Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.