Anna Finney, Huset

513675

ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, 72 x 88 cm.

PROVENIENS: Brändström & Stene

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 22

Anna Finney, Huset

Budhistorik (6 bud)
3758848
3 200
3758831
3758210
2 800
3749035
2 600
3748247

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.