Olle Baertling Yuak 1974

513667

OLLE BAERTLING (1911-1981): Yuak,1974, signerad, numrerad och daterad Baertling E/A, 1969-74. Editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, bladstorlek 110 x 75 cm, bildmått ca 92x46 cm

Gulnader, glasskada

Olle Baertling Yuak 1974

Budhistorik (29 bud)
3759194
25 000
3759193
24 000
3759189
23 000
3759163
22 000
3759184
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 270 EUR, 2 438 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.