Trumma 1900-tal

513660

TRUMMA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing samt lister i bemålat trä, höjd 41, diameter 61 cm, inkl. klubba

Bruksslitage

Instrument

Rum 12

Trumma 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
3758120
3757830
950
3758119
900
3757830
850
3757278

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.