Ljusstakar brons

513643

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mässing, fyllda, höjd ca 24 cm

Smärre bucklor

Diverse, Metall

Ljusstakar brons

Budhistorik (21 bud)
3771103
5 000
3771092
4 800
3771087
4 600
3771085
4 400
3771079
4 200

Slutpris SEK:
5 000
454 EUR, 488 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.