Martin Clason färglitografi

513641

MARTINA CLASON (född 1938): "Dominica", signerad Martina Clason, 131/170, färglitografi, ca 72x50 cm

Fack 15

Martin Clason färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3770883
3765529

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.