Martina Clason färglitografi

513640

MARTINA CLASON (född 1938): "Orbetello", signerad Martina Clason, 71/100, färglitografi, ca 59x53 cm

Fack 33

Martina Clason färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3769779
2018-01-21 19:38:39

2018-01-22 kl 15:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.