Matsalsbord Englad

513638

MATSALSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 73, diameter 120, 3 iläggsskivor (varav en med sarg) vardera bredd 55 cm medföljer

Ytskador, bordsskivan med ytskador o fläckar

Möbler, Matbord

Rum 16

Matsalsbord Englad

Budhistorik (34 bud)
3770457
4 400
3770588
4 200
3770457
3770585
3 800
3770457
3 600

Slutpris SEK:
4 400
400 EUR, 462 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.