Snedklaffsekretär England

513637

SNEDKLAFFSEKRETÄR, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, skinnklädd skrivskiva, höjd ca 108, 94x47 cm

Ej tillhörande nyckel medföljer, smärre ytskador, torrsprickor, mindre renovering (vid låskolv), del av bakstycke saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Snedklaffsekretär England

Budhistorik (11 bud)
3755992
3771167
750
3755992
700
3771164
650
3755992
600

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.