Byrå gustaviansk stil

513636

BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, fanérad mahogny och valnötsrot, beslag i mässing, höjd 78, 72x39 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, blekt skiva, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (38 bud)
3770688
4 200
3770689
3770688
3 800
3770685
3 600
3770683
3 400

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.