Alfred Bergström oljemålning

513634

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Landskapsmotiv, signerad och daterad A B-m -85, olja på duk, ca 18x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Alfred Bergström oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3771386
2 400
3771384
3770843
3771236
3770843
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.