Oidentifierad konstnär oljemålning

513632

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt efter holländskt original, olja på pannå, ca 32x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Budhistorik (2 bud)

3759432
3751034

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.