Lennart Jirlow färglitografi

513629

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 37/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46 x 61cm

Tavelvagn 2

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3759914
1 700
3759676
1 600
3756739
3756739
1 400
3759674
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.