Grange sängram

513627

GRANGE, sängram, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, etikettmärkt, bäddmått ca 200x180, gavelns höjd ca 82 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Grange sängram

Budhistorik (29 bud)
3757907
12 000
3754306
11 500
3754322
11 000
3754306
10 500
3751885
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 211 EUR, 1 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.