Kista 1700-tal

513624

KISTA, 1700-tal, bemålad, beslag i smide, originallås, lockförsedd trälåda placerad och fastgjord längs ena kortändan vid överkanten s ka läddika, höjd ca 64, 133x70 cm, nyckel medföljer

Slitage/skador, lås defekt

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Kista 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
3758295
600
3758269
550
3758293
550
3758269
3745568

Slutpris SEK:
600
54 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.