Textiler

513620

TEXTILER, 2 dlr, djajim/suzani, vävda, ull på ullvarp, broderat mönster, respektive bestående av 5 våder, ca 289x137 respektive 281x131 cm

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Monter 20

Textiler

Budhistorik (25 bud)
3747646
2 600
3758114
2 400
3747646
3758111
3747646
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.