Buffet

513619

BUFFET, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanér i mahogny, uppsats med genombrutet krön, höjd ca 166, 150x56 cm

Slitage, skador, ej fungerande nyckel medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Buffet

Budhistorik (6 bud)
3750311
3746759
1 600
3746757
3746756
3746755

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.