Snusflaskor Kina

513617

SNUSFLASKOR, 5 st., glas, Kina, 1900-tal, invändig dekor av figurscener, landskap och fåglar samt kalligrafi, höjd 7-8 cm

Bruksslitage, repor

Orientaliskt, Konsthantverk

Baltzarsgatan 6, Malmö

Snusflaskor Kina

Budhistorik (13 bud)
3761197
3760112
750
3760974
750
3760112
700
3760973
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.