Børge Mogensen bokhylla Öresund

513616

BÖRGE MOGENSEN, bokhylla Öresund, Karl Andersson & Söner, fanerad i ek, bestående av 1 bred och en smal underdel, med dörrar respektive lådor, 2 socklar samt 2 breda och 2 smala överdelar/bokhyllor, etikettmärkta, bredd 134,5 + 68,5, totalhöjd ca 247 cm

Bruksslitage, vissa märken

Möbler, Hyllor

Rum 9

Budhistorik (21 bud)
3758514
2 800
3758384
2 600
3758495
2 600
3758384
2 400
3758408

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.